Pacienti nemohou jíst sladkosti, aniž by velmi oslabili.

Pacienti nemohou jíst sladkosti, aniž by velmi oslabili.

Produkty obsahující africké mango tvrdí, že vykazují výsledky ve velmi krátké době. Vědecké studie potvrzují, že významný úbytek hmotnosti a zlepšení hladiny krevního tuku jsou výsledkem některých složek afrického manga. Vědci z University of Yaoundé v Kamerunu prokázali, že africké mango má vlákna, která zpomalují vyprazdňování žaludku a zpomalují vstřebávání glukózy do krevního řečiště. To kontroluje hladinu inzulínu a zabraňuje inzulínové rezistenci. Navíc, protože rozpustná vláknina tohoto manga váže žlučové kyseliny, tělo potřebuje produkovat více žlučových kyselin z cholesterolu v krvi. To následně snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Žádný výzkum však nebyl schopen spojit vlastnosti rychlého snížení hmotnosti s tímto ovocem. Grapefruit „Výzkum provedený na klinice Scripps v San Diegu v USA ukázal, že každodenní konzumace grapefruitu vám může pomoci zhubnout až 3,6 liber každý týden, pokud v tom budete pokračovat po dobu 12 týdnů. Vědci se domnívají, že některé chemické složky grapefruitu pomáhají uvolňovat inzulín, který má mnoho zdravotních výhod, včetně stabilizace hladiny cukru v krvi vedoucí ke kontrole cukrovky, kontrole chuti na jídlo a spalování tělesného tuku jako paliva. Přiměřeně rychlé výsledky při hubnutí můžete očekávat, když si dáte 3 porce grapefruitu denně. Caralluma Fimbrata „Je to odrůda indického kaktusu, který je hlavní složkou zázračné pilulky na hubnutí. Dr. Michael Mathai z Victoria University testoval účinnost pilulky spolu se zdravou stravou na třiceti lidech s nadváhou a obezitou. Výzkumníci tuto zkoušku prováděli po dobu 12 týdnů. Výsledky jsou zatím velmi povzbudivé. Skupina lidí randomizovaných na rostlinný extrakt vykazovala menší chuť k jídlu a větší kontrolu, když se posadili k jídlu.

Nejlepší způsob, jak řídit svou váhu, je jednoduše jíst méně. Kromě toho můžete také zvážit vyzkoušení těchto zázraků na hubnutí, abyste zjistili, zda zaznamenáte výsledky do týdne. Přirozeně jste pravděpodobně skeptičtí, pokud jde o výsledky v prvním týdnu samotného. Bez ohledu na to trvalé hubnutí vyžaduje neustálý závazek ke změnám životního stylu se zaměřením na více cvičení a méně jídla. Tato kombinace by vám sama o sobě měla pomoci dosáhnout výsledků.

Od sportovců se očekává a trénují, aby při sportu pracovali se svým tělem co nejlépe. Co je kromě tréninku v režimu typického sportovce kritické, je strava. Správná výživa doplňuje tréninkový program sportovce. Kromě toho, výživná strava zlepšuje zdravé a bezpečné stravovací návyky a přispívá k úspěchu sportovce.

Nabízí požadované živiny, které sportovec potřebuje k závodění a tréninku. Typický dietní plán pro sportovce zahrnuje různá rozhodnutí související s jídlem, která sportovec musí učinit, pokud jde o výběr jídla, jídlo, příjem potravy, rozvrh svačin atd. Zde jsou typické nutriční požadavky těla sportovce a to, co musí být součástí dietní plán sportovce:

Energie

Dietní plán pro sportovce musí obsahovat určitý počet kalorií a hodně tekutin, aby se kompenzovaly ztráty tekutin, ke kterým dochází při pocení. Kalorie se týkají míry příjmu energie. Kalorie se generují z jídla, které jedinec konzumuje, a tím pohání jeho tělo pro každodenní život a trénink.

Podle Eat to Compete, webové stránky sportovní výživy Iowa State University, počet kalorií, které člověk potřebuje každý den, závisí na jeho věku, váze, výšce a úrovni aktivity. Vezmeme-li v úvahu, že požadovaný počet kalorií závisí na lidském těle, počet se velmi liší od jednoho jedince k druhému.

Například gymnastka vážící 70 kg může potřebovat 2000 kalorií denně a mužský gymnasta vážící 70 kg může potřebovat 3000 kalorií denně. Chcete-li změřit svou potřebu kalorií, musíte se poradit s dietologem, kolik z nich je potřeba na základě výšky, hmotnosti, věku atd.

Tekutina

Asi 70 procent lidského těla je naplněno vodou. Proto i mírná dehydratace může drasticky ovlivnit duševní a fyzický výkon. Těžká dehydratace může být pro jednotlivce nebezpečná a v určitém okamžiku může být příčinou smrti.

Zejména sportovci ztrácejí při cvičení mnoho tekutin pocením. Množství ztrát tekutin se může lišit v závislosti na teplotě, při které se cvičení používá, a na stupni tréninku. Hlavní složkou dietního plánu každého sportovce je velké množství tekutin, které udrží tělo hydratované na závody a trénink. Sportovci musí ze všech zásad pít před a po závodech a před a během cvičení, aby nahradili ztracené tekutiny.

Mezi zdroje tekutin podle Gatorade Sports Science Institute patří sportovní nápoje, voda a voda obsahující potraviny, jako je zelenina, polévky a ovoce.

Sacharidy

Sacharidy jsou hlavním zdrojem paliva pro cvičení a trénink pro sportovce. Sportovci by měli před tréninkem konzumovat sacharidy s nízkým glykemickým indexem, aby umožnili dlouhodobý tok energie, aniž by došlo k prudkému poklesu nebo zvýšení hladiny cukru v krvi. Konzumace vysokého glykemického indexu po tréninku, nejlépe hned po tréninku, pomáhá doplnit zásoby svalového glykogenu, aby byl sportovec připraven na následující trénink. Sportovec musí mít neustále přístup ke zdravým zdrojům sacharidů, jako jsou obiloviny, ovoce a mléčné výrobky.

Tuky a bílkoviny

Protein pomáhá tělu budovat. Pomáhá při stavbě tělesných tkání včetně svalů. Dietní protein pomáhá člověku udržet si život. Bez základního příjmu bílkovin si tedy člověk nemusí udržet život po dlouhou dobu.

Podle Eat to Compete potřebují sportovci přibližně 1 g až 1,8 g bílkovin na kilogram celkové tělesné hmotnosti. Dietní bílkoviny musí být získávány z chudých zdrojů, jako je sója, kuřecí maso a ryby.

Červené maso poskytuje dostatek železa, ačkoli může mít také vysoký obsah nasycených tuků, což je pro tělo nezdravé. Tuk je pro sportovce jediným, a proto primárním zdrojem paliva pro vytrvalost. V dietním plánu sportovce musí být tuky omezeny na méně než 35 procent denního příjmu kalorií a koncentrace musí být vysoká na nenasycené tuky.

Operace hubnutí nebo bariatrická operace se provádí u lidí, kteří jsou silně obézní. Zahrnuje zmenšení velikosti žaludku buď implantací lékařského zařízení, chirurgickým odstraněním části žaludku nebo připojením tenkého střeva k malému váčku žaludku (operace bypassu žaludku).

Toto vysvětlení by vám mělo říci, že taková operace musí zahrnovat mnoho vedlejších účinků a měli byste o jejím provedení uvažovat až po důkladném prozkoumání jejích pro a proti. Říká se, že má mnoho zdravotních výhod kromě hubnutí, jako je zotavení z cukrovky, zlepšení kardiovaskulárních funkcí a snížení úmrtnosti.

Hvězda Jones před a po bariatrické chirurgii

Chirurgie na hubnutí zahrnuje změnu přirozeného trávicího procesu tak, aby bylo možné předejít stavu chronické obezity. Myšlenkou operace bylo změnit biochemii těla tak, aby pacient mohl jíst, aniž by absorboval spoustu kalorií. Přerušení přirozeného procesu vede k mnoha vážným vedlejším účinkům a při bariatrické operaci se vstřebávání základních živin do těla brání, což vede k mnoha problémům.

Sharon Osbourne před/po operaci

Nežádoucí účinky a rizika chirurgického zákroku na hubnutí

Pooperační komplikace „Někteří pacienti, kteří podstoupili operace na snížení hmotnosti, potřebují mnoho následných operací, aby se předešlo škodlivým účinkům určitých komplikací. Mohou to být infekce, porušení sponkové linie (zařízení používané ke zmenšení střeva), kýla a natažení vývodů žaludku (po návratu žaludku do své normální velikosti). Zvracení „Běžně je pozorováno u pacientů, kterým byla provedena operace na snížení hmotnosti. Omezující operace žaludku znemožňuje, aby se žaludek dostatečně natáhl, aby absorboval ty částice potravy, které nebyly dobře rozkousány. Podvýživa “ Osteoporóza, anémie a metabolická onemocnění kostí mohou mít za následek ty, kterým byla provedena operace na snížení hmotnosti. Potřebují si udržet nutriční úroveň užíváním vitamínových a minerálních doplňků. Dumpingový syndrom „ Jelikož se obsah žaludku po operaci začne pohybovat příliš rychle, může to vést k problémům, jako je pocení, nevolnost, slabost, pocit na omdlení a někdy dokonce průjem. Pacienti nemohou jíst sladkosti, aniž by velmi oslabili. Žlučové kameny „U jedné třetiny pacientů, kteří podstoupili bariatrickou operaci, se objeví žlučové kameny. Žlučové kameny jsou cholesterol a další materiály, které se tvoří ve žlučníku. Potřeba odložit těhotenství “ Poté, co byla žena operována na tuto operaci, musí se vyhnout otěhotnění, dokud se její váha nestabilizuje. Při rychlém hubnutí a podvýživě může dojít k poškození zdraví vyvíjejícího se plodu. Trvalé změny životního stylu „Pacienti, kterým byl proveden rozsáhlý bypass, musí být po zbytek života neustále sledováni. Potřebují nejen upravit jídelníček a pohyb, ale také pravidelné dávkování vitaminových a minerálních doplňků.

Operace hubnutí se provádí po mnoha testech a úvahách. Pacienti jsou požádáni, aby prokázali, že všechny ostatní techniky hubnutí vyzkoušeli, ale bez úspěchu. Provádí se také psychologické vyšetření, aby se zjistilo, zda by pacient po operaci neměl problém se změnou tělesného obrazu. Chirurgové ukládají pacientovi, který chce podstoupit operaci hubnutí, povinnost dodržovat přísné dietní, lékařské a cvičební pokyny. Kromě toho se také studuje stav vašeho srdce a hormonální systém, aby se zajistilo, že úspěšné operaci nemůže nic stát v cestě.

Bariatrická chirurgie může být pro některé pacienty užitečná, ale než se rozhodnete ji provést, musíte skutečně vzít v úvahu vedlejší účinky a rizikové faktory. Opravdu se chcete ujistit, zda přínosy takové operace skutečně převažují nad výslednými celoživotními komplikacemi nebo ne!

Nadcházející termín, který již používají miliony lidí po celém světě, je spánková hygiena, známá také jako hygiena vaší postele. Spánková hygiena se v podstatě týká spánkových návyků jednotlivce.

Myšlenkou spánkové hygieny je stanovit soubor pravidel nebo pokynů, které by se měl každý snažit dodržovat každou noc, aby spal správnou dobu, jak je stanoveno National Sleep Foundation (mezi 6 až 9 hodinami každou noc).

Bohužel mnoho lidí nemá žádná pravidla nebo pokyny, kterými by se mohli pro svou postel řídit, a to u mnoha lidí vede k případům nespavosti. To vše se však může změnit. Vše, co musíte udělat, je jednoduše dodržovat níže uvedených 5 hygienických tipů pro vaši postel a sami uvidíte rozdíl.

1. Vyhněte se spánku

Lidé by se měli vždy snažit vyhnout se zdřímnutí během dne nebo večera, protože usínání v konečném důsledku snižuje spánkový dluh. Spánkový dluh je v podstatě míra únavy potřebná k tomu, abyste v noci usnuli včas.

Je důležité si uvědomit, že každý člověk má své vlastní požadavky na spánek a bez ohledu na to, jak moc se snažíme, nemůžeme se těchto hodin spánku vzdát. Lidé, kteří si zdřímnou, přeruší spánkový cyklus a nakonec sníží množství spánku, které potřebují další noc.

Takže když budou další noc ležet v posteli, nebudou moci spát, protože jejich požadavky na spánek byly splněny. V důsledku toho je třeba se zdřímnout.

2. Vyhněte se čtení a sledování televize v posteli

Bohužel mnoho lidí dělá tu chybu, že si čtou nebo koukají na televizi, když leží v posteli. Sledování televize nebo čtení v posteli byste se měli vyvarovat, protože časem se tato malá zábava může změnit ve zvyk a způsobit, že si podvědomě spojujete čtení a sledování televize.

Výsledkem je, že když v noci v posteli čtete knihu nebo se díváte na televizi, říkáte své mysli, že jste plně vzhůru, a tím narušujete přirozený spánkový cyklus.

3. Nezůstávejte vzhůru ležet v posteli déle než 10 minut

Spousta lidí zůstává vzhůru a každou noc se převaluje a obrací v posteli a snaží se usnout. Pokud se ocitnete vzhůru v posteli déle než 10 minut, jednoduše vstaňte a posaďte se do tmy na židli v místnosti. Přemýšlejte o náhodných, nudných věcech, dokud se nebudete cítit ospalí, a pak se vraťte do postele. Nelze dostatečně zdůraznit, že v tomto časovém období byste se měli vyvarovat sledování televize, čtení knihy, používání počítače atd., protože provádění kterékoli z těchto činností pouze stimuluje váš mozek, aby zůstal více vzhůru.

4. Vyhněte se kofeinu v noci

Kofein má trvalé účinky, kdykoli je konzumován, a v důsledku toho může být ve vašem systému celé hodiny. Pití jakéhokoli kofeinového nápoje v noci vám způsobí potíže při snaze spát. Nápoje s kofeinem pijte pouze před polednem a je to.

5. Spěte v tichém tmavém prostředí

Spánek v klidném prostředí je podle National Sleep Foundation ideální. V tomto typu prostředí váš mozek signalizuje tělu, aby začalo vypínat všechny vyšší funkce a relaxovalo. Když lidé během spánku poslouchají hudbu nebo mají zapnutou televizi, narušuje to spánkový vzorec, a proto jsou lidé po probuzení unavení a letargičtí.

Spánková hygiena se stala velmi důležitou, protože dobrý noční spánek v konečném důsledku určuje tempo a motivaci pro zbytek dne.

Životopis autora:

Allan už několik let bloguje o problémech se spánkem. Allan si myslí, že dodržování řady pravidel a dobrá pěnová matrace může pomoci vyřešit problémy se spánkem. Allan přispěl několika příspěvky na různé zdravotní weby.

Nová studie Školy veřejného zdraví Drexel University zjistila, že míra diabetu se mezi rozvojovými zeměmi po celém světě značně liší. Na studii dohlížel Dr. Longjian Liu a objeví se v budoucím vydání Diabetic Medicine.

Přibližně čtyři z pěti lidí trpících cukrovkou žijí v rozvojových zemích. Míry mezi jednotlivými zeměmi se však mezi zeměmi značně lišily. Liuova studie intenskin recenze zjistila, že mnoho národů má velmi odlišné standardy lékařské péče a způsoby léčby cukrovky.

Míra neléčeného diabetu?

Liu také zjistil, že asi 10 % všech případů diabetu se na celém světě neléčí. Toto je rostoucí obava, protože cukrovka je jednou z nejčastějších nemocí na celém světě. Diabetes je čtvrtou z páté nejčastější příčiny úmrtí v zemích prvního světa a v rozvojových zemích se stává stále větším problémem.

Mnoho vědců zkoumalo míru diabetu v různých zemích pomocí různých standardů měření. Liu a jeho tým vyhodnotili data ze Světového zdravotního průzkumu Světové zdravotnické organizace, který používal stejnou metodu sběru dat v každé zemi, kterou zkoumal.

Liuova studie hodnotila více než 215 000 účastníků z téměř 50 zemí v různých regionech po celém světě. Údaje byly překvapivě různorodé.

Crypto logo

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus cursus rutrum est nec suscipit. Ut et ultrices nisi. Vivamus id nisl ligula. Nulla sed iaculis ipsum.

Contact

Company Name

Address